Блогрол
1. БИООРЪЖИЕТО КОВИД 19/БАКТЕРИИТЕ
2. БЪЛГАРСКИЯТ КАЛЕНДАР
3. От мръсен извор чиста вода няма/
4. вредно ли е червеното месо?
5. защо, защо
6. зарази, вируси и добре забравено старо име, заместено с ново - новото време дава нови имена
7. в миналото древните хора изхвърляли вътрешностите на животните, днес китайци /гладни/ ги смятат за афродизиак.
8. относно вирусите и миенето на ръцете със сапун
9. градът на 100-те кули
10. Шпионите....на г е р б / да си припомним, че идват избори от години, още нямаме правителство като белите хора.
11. ДИКТАТУРА НА СЪСЕДА / диктаторите нямат съвест/
12. държавна бюрокрация и държавни крадци
13. ИНВЕСТИЦИИ ЛИ, къде ги видяхте?
2. БЪЛГАРСКИЯТ КАЛЕНДАР
3. От мръсен извор чиста вода няма/
4. вредно ли е червеното месо?
5. защо, защо
6. зарази, вируси и добре забравено старо име, заместено с ново - новото време дава нови имена
7. в миналото древните хора изхвърляли вътрешностите на животните, днес китайци /гладни/ ги смятат за афродизиак.
8. относно вирусите и миенето на ръцете със сапун
9. градът на 100-те кули
10. Шпионите....на г е р б / да си припомним, че идват избори от години, още нямаме правителство като белите хора.
11. ДИКТАТУРА НА СЪСЕДА / диктаторите нямат съвест/
12. държавна бюрокрация и държавни крадци
13. ИНВЕСТИЦИИ ЛИ, къде ги видяхте?
Постинг
27.06.2019 10:43 -
Магистралите, които през социализма липсваха
Новите ни придобивки благодарение на
европейското финансиране
северната тангента

АМ Хемус

АМ Тракия

АМ Струма

АМ Кресна

Освен тези готови и пуснати в движение, се строят още 5 нови, ще станат до края на 2020 г.
европейското финансиране
северната тангента

АМ Хемус

АМ Тракия

АМ Струма

АМ Кресна

Освен тези готови и пуснати в движение, се строят още 5 нови, ще станат до края на 2020 г.
Намалете бройката на хора, които не прои...
МИТЪТ ЗА ПОСЛАВЯНЧВАНЕТО НА БЪЛГАРИТЕ
ТАКА СЪМ СЕ РАЗМИСЛИЛА СЛЕД 2ч- БЛИЗО ОБ...
МИТЪТ ЗА ПОСЛАВЯНЧВАНЕТО НА БЪЛГАРИТЕ
ТАКА СЪМ СЕ РАЗМИСЛИЛА СЛЕД 2ч- БЛИЗО ОБ...
Следващ постинг
Предишен постинг
Приоритетно би следвало да се развива ЖП транспорта, граждански, товарен-с терминали за превоз на контейнери и цели ТИР-ове. Както винаги-Европа в едната (разумна, екологична) посока, ние с 50 г. назад. Когато човек се вози на немски влак, на таблото на вагона се изписва, НУЛЕВА емисия на въгледоден двуокис- 100% екоенергия.
цитирайС малки изключения, липсваха наистина
но се унишожи жп транспорта На нивото е на Барон Хиршово време Това е престъпление
Енищожаването на поморийската гара, превръщането на Бургаската гара на селска
Ше продължа!
цитирайно се унишожи жп транспорта На нивото е на Барон Хиршово време Това е престъпление
Енищожаването на поморийската гара, превръщането на Бургаската гара на селска
Ше продължа!
Имаше прекрасно функционираща жп мрежа!
Баща ми работеще в железниците, не съм пътувал само по линията Кърджали - Подкова и до Свиленград
Имахме право и на билети в чужбина Родителите ми искаха до отидем във Франция, но не ни разрешиха И повече не опитаха навън
Сега пътуването с влак е кошмар Линията не се вижда от треви, а преди нямаше и тревичка даже!
На запад линиите са в прекрасно състояние и влаковете хвърчат един след друг! Прекрасни влакове, не от ВСВ
И смея да твърдя, че повече хора пътуват с влакове, отколкото с автомобили!
В Швейцария автомобил се използва в краен случай
Една вечер, в Лозана, реших да отида до Франция и да се върна Но реших да не рискувам, не знаех на границата как ще ме приемат, да не ме задържат? И се отказах Но около час, докато размишлявах ,дали да рискувам, следях движението на влаковете Лозана е град от калибъра на Стара Загора, независимо, че е седалища на Олимпийския комитет! На максимум две или три минути идваше и отпътуваше влак Слизаха поне сто човека Често пъти, от коловоз от който току що е отпътувал влак, от същата посока пристигаше друг? Недоумявах, , как го правят За един час поне петнадесет влака дойдоха и заминаха В Бургас не знам дали са и десет, но за денонощие?
Освен в Цюрих ,където наистина имаше усилен автомобилен трафик, другаде такъв не видях Хората масово използват влака И така е и във Франция,в Испания- там панорамните железници покрай морето от Франково време си стоят, за Италия да не говорим А при нас унищожиха единствената- до Поморие!?Изобщо, навсякъде никой не закрива пътнически жп линии Други такива идиоти в Европа няма
Лека нощ!
цитирайБаща ми работеще в железниците, не съм пътувал само по линията Кърджали - Подкова и до Свиленград
Имахме право и на билети в чужбина Родителите ми искаха до отидем във Франция, но не ни разрешиха И повече не опитаха навън
Сега пътуването с влак е кошмар Линията не се вижда от треви, а преди нямаше и тревичка даже!
На запад линиите са в прекрасно състояние и влаковете хвърчат един след друг! Прекрасни влакове, не от ВСВ
И смея да твърдя, че повече хора пътуват с влакове, отколкото с автомобили!
В Швейцария автомобил се използва в краен случай
Една вечер, в Лозана, реших да отида до Франция и да се върна Но реших да не рискувам, не знаех на границата как ще ме приемат, да не ме задържат? И се отказах Но около час, докато размишлявах ,дали да рискувам, следях движението на влаковете Лозана е град от калибъра на Стара Загора, независимо, че е седалища на Олимпийския комитет! На максимум две или три минути идваше и отпътуваше влак Слизаха поне сто човека Често пъти, от коловоз от който току що е отпътувал влак, от същата посока пристигаше друг? Недоумявах, , как го правят За един час поне петнадесет влака дойдоха и заминаха В Бургас не знам дали са и десет, но за денонощие?
Освен в Цюрих ,където наистина имаше усилен автомобилен трафик, другаде такъв не видях Хората масово използват влака И така е и във Франция,в Испания- там панорамните железници покрай морето от Франково време си стоят, за Италия да не говорим А при нас унищожиха единствената- до Поморие!?Изобщо, навсякъде никой не закрива пътнически жп линии Други такива идиоти в Европа няма
Лека нощ!
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

